نام درس: پکیج کامل تیتر نویسی در وب،شامل،ویدئو،مقالات


نام مدرس:‌ دکتر مجید رضائیان

با گسترش فضای مجازی، حجم گسترده ای از فعالیتهای مطبوعاتی از حالت مکتوب به وبسایتهای خبری و خبرگزاری های آنلاین منتقل شد. با وجود این تغییر تکنولوژیک در روزنامه نگاری اما همچنان «تیتر نویسی» به عنوان یک مهارت بلامنازع در مطبوعات آنلاین هم خودنمایی کرد.

به عبارت بهتر با ظهور رسانه های مجازی نه تنها تیتر نویسی در مطبوعات اهمیت خود را از دست نداد بلکه روز به روز بر اهمیت آن نیز افزوده شد و یکی از ضروری ترین بخشهای فعالیت روزنامه نگاری آنلاین محسوب می شود. این روزها بسیاری از رسانه های آنلاین به اشخاصی که مهارت تولید محتوا در فضای مجازی دارند نیاز مبرم دارند و در این میان سهم روزنامه نگارانی که با «تیترنویسی برای وب» آشنایی بیشتری دارند در بازار کار بیش از دیگران است. به همین منظور دکتر مجید رضاییان مؤلف کتاب «تیترنویسی در وب» دوره ای با همین نام را در زمستان 1397 در آکادمی آنلاین سرزمین هنر برگزار خواهند کرد که در نوع خود کم سابقه است.

محتوای این دوره از اجزای زیر تشکیل شده است:

1 مقاله

2 پادکست آموزشی

2 ویدئوی آموزشی

3 کارگاه آموزشی با حضور دکتر مجید رضاییان(حضوری یا آنلاین به انتخاب هنرجویان محترم)

تاریخ برگزاری کارگاه ها: 12/01 12/06 12/11
روز: 4 شنبه 2 شنبه  شنبه
ساعت: 9 الی 18

مزایای این دوره:

شرکت کنندگان در دوره در صورت گذراندن کلیه ی مراحل موفق به دریافت گواهینامه ی آموزشی از «دانشکده خبر» خواهند شد این دانشکده مهمترین مرکز تخصصی آموزش ژورنالیسم در ایران به شمار می رود.

3 نفر برتر در لیست معرفی به وبسایتهای خبری مرتبط با سرزمین هنر قرار خواهندگرفت تا در صورت نیاز این وبسایتها و  خبرگزاری ها مشغول به کار شوند. 

قیمت:۱۵,۰۰۰,۰۰۰ ریال
جهت ادامه فرآیند ثبت نام در کلاس باید با حساب کاربری خود به عنوان دانشجو وارد سیستم شوید و در صورت نداشتن حساب کاربری در سایت ثبت نام نمایید
زمان ثبت نام پایان یافته است