راهنما

بسمه تعالی

 

راهنمای استفاده از وب سایت آموزشی Academyhonarland.ir

 دوره های آموزشی این آکادمی آنلاین در دو بخش نظری و عملی برگزار می گردد. بخش نظری صرفاً غیرحضوری و با شیوه ی ابداعی این آکادمی از طریق اینترنتی صورت می پذیرد و بخش عملی به صورت کارگاهی خواهدبود که در این کارگاه هنرجو می تواند یا به صورت حضوری و یا آنلاین در کارگاه مورد نظر شرکت نماید.

هنرجویان عزیز و علاقمندان آموزشهای رسانه ای برای استفاده از این وبسایت مراحل زیر را انجام دهید:

مرحله اول: عضویت در وب سایت:

(برای عضویت  اینجا  کلیک کنید)

مرحله دوم: انتخاب دوره های آموزشی مورد علاقه:

(برای اطلاع ازدوره های موجود  اینجا  کلیک کنید)

مرحله سوم: ثبت نام در دوره یا دوره های آموزشی مورد نظر:

تذکر: در این مرحله شما می توانید حداکثر 3 دوره را در یک بازه زمانی انتخاب و ثبت نام نمایید.

قبل از ثبت نام به برنامه های آموزشی این دوره ها به خصوص زمان برگزاری کارگاه های آموزشی دقت کنید تا تداخلی در زمان ها ایجاد نشود.

 

 مرحله چهارم: پرداخت شهریه دوره به صورت آنلاین:

شهریه ی دوره به دوصورت (یک جا و اقساطی) قابل پرداخت است و هنرجویان محترم می توانند با در نظر گرفتن شرایط ذیل هرکدام از نحوه پرداخت را  انتخاب نمایند.

1)پرداخت کامل شهریه به صورت یکجا:

این شیوه ی پرداخت از دو مزیت برخوردار است:

مزیت اول)تخفیف 3درصدی

مزیت دوم)اولویت شرکت در کارگاه های حضوری در صورت متقاضیان بیشتر

2)پرداخت در دو مرحله:

این شیوه برای کمک به آن دسته از هنرجویان  محترمی که به هردلیل نمی توانند شهریه کامل دوره را یکجا پرداخت نمایند پیشنهاد می شود.

مرحله پنجم : شرکت در دوره ی آموزشی

مراحل آموزش شرکت کنندگان در هر دوره ی آموزشی به شرح زیر برگزار می شود:

بخش اول)آموزش نظری و مقدماتی:

در این بخش تعدادی مقاله ی آموزشی ، پادکست و ویدئو در اختیار شرکت کنندگان قرار می گیرد که پس از خواندن مقالات، شنیدن پادکستها و دیدن ویدئوهایی که توسط اساتید مجرب و ممتاز آکادمی در نظر گرفته شده است.

هر هنرجوی شرکت کننده لازم است مقاله ها  را مطالعه و با شنیدن و دیدن پادکستها و ویدئوها دانش خود را در موضوع موردعلاقه ای که در دوره انتخاب کرده است افزایش دهد.

در پایان این مرحله هنرجویان محترم در یک آزمون آنلاین شرکت می کنند و در صورتی می توانند جواز حضور در کارگاههای آموزشی را دریافت نمایند که حداقل 51 امتیاز از 100 امتیاز آزمون آنلاین را کسب نمایند.

شرکت در آزمون تا سه بار با همان شهریه ای که پرداخت شده است قابل انجام است و در صورتیکه در این سه مرحله نتواند امتیاز لازم را کسب نماید برای هربار شرکت در آزمون مبلغ 100000ریال از هنرجو دریافت خواهد شد.

 

بخش دوم)آموزش کارگاهی:

به منظور بالا بردن مهارتهای هنرجویان گرامی در هر دوره 3 کارگاه آموزشی در نظر گرفته شده است. شرکت کنندگانی که در آزمونهای آنلاین  جواز حضور در کارگاههای آموزشی را گرفته اند، می توانند از یکی از دو روش انتخابی زیر برای شرکت در کارگاه استفاده نمایند:

روش اول: حضور فیزیکی در کارگاه

حضور فیزیکی در کارگاه های آموزشی می تواند کمک شایان توجهی به هنرجویان محترم در کسب مهارت در رشته های مورد علاقه شان داشته باشد . در این کارگاه مدرسان طراز اول کشور که برای هردوره در نظر گرفته شده اند  به صورت مستقیم آموزش هنرجویان را برعهده خواهند داشت.

روش دوم:حضور مجازی در کارگاه

حضور مجازی در کارگاه های آموزشی می تواند به آن دسته از هنرجویان محترمی که امکان حضور فیزیکی در محل کارگاه را ندارند کمک کند تا،  با استفاده از وب کم به صورت مستقیم در جریان آموزش قرار گیرند . در این حالت مدرسان محترم آکادمی نیز با استفاده از lms آموزشی می توانند شرکت کننده ی مجازی را ببینند و مانند سایر شرکت کنندگان  به سوالات آنها پاسخ دهند.

 به تمامی شرکت کنندگان در دوره های آموزشی پس از اتمام کارگاه ، گواهینامه ی شرکت در د وره  اهدا خواهد شد .