نام درس: ثبت نام در کارگاه تیتر نویسی در مطبوعات


نام مدرس:‌ دکتر مجید رضائیان

چگونه از این دوره استفاده کنیم؟

برای استفاده از محتوای آموزشی این دوره می توانید علاوه بر شنیدن پادکستهای رایگان برای تهیه ی ویدئوهای آموزشی به دو شیوه اقدام به خرید نمایید.

(خرید پکیج کامل)

این نوع خرید از سوی سرزمین هنر توصیه می شود زیرا از لحاظ اقتصادی مقرون به صرفه تر می باشد و آپشن های کامل تری را دربر می گیرد که شامل:

همه ی ویدئوها (باقیمت کمتر)

فایل pdf جزوه های آموزشی 

و آزمون آنلاین  رایگان می باشد.

برای خرید پکیج اینجا کلیک کنید.

خرید پکیج کامل(مقرون به صرفه)

آیا می توانیم با مدرس دوره هم کارگاهی داشته باشیم؟

برای این دوره سه کارگاه عملی هم درنظر گرفته شده است که در تهران برگزار می شود و ظرفیت محدودی می توانند در کلاس حضورفیزیکی داشته باشند اما سایر شرکت کنندگان می توانند به صورت آنلاین نیز از این کارگاه استفاده نمایند

برای ثبت حساب کاربری خود در اینجا کلیک کنید

تیتر نویسی در مطبوعات از پیچیده ترین مهارتهای روزنامه نگاری به شمار می رود. اهمیت این مهارت به حدی است که بسیاری از اصحاب مطبوعات برای دیده شدن بهتر مطالب خود به سراغ تیترزنان ماهری می روند که می توانند از این تخصص به خوبی بهره برده و توجه مخاطبان را به محتوای مطالبشان جلب نمایند.

در دوره ی آموزشی «تیترنویسی در مطبوعات» استاد «مجید رضاییان» که  از مشهورترین اساتید تیترنویسی مطبوعات کشور به شمار می روند شما را با رمز و رازهای این تکنیک آشنا خواهند ساخت.

مراحل و محتوای این دوره ی آموزشی به شرح زیر است:

7 مقاله ی آموزشی

2 پادکست آموزشی

2 ویدئوی آموزشی 

آزمون آنلاین

امتیاز ویژه این دوره:

شرکت کنندگان این دوره در صورت موفقیت در مراحل گفته شده گواهینامه ی شرکت در دوره ی تیترنویسی در مطبوعات را از «دانشکده خبر» دریافت خواهند کرد.

قیمت:۱۰,۰۰۰,۰۰۰ ریال
جهت ادامه فرآیند ثبت نام در کلاس باید با حساب کاربری خود به عنوان دانشجو وارد سیستم شوید و در صورت نداشتن حساب کاربری در سایت ثبت نام نمایید
زمان ثبت نام پایان یافته است