گریم به زبان ساده

تعداد بازدید : 6081 - تاریخ خبر : شنبه 21 مهر 1397 - 03:39  

در دوره «گریم به زبان ساده» قصد آن داریم به هنرجویان محترم بیاموزیم چگونه می توانند با استفاده از گریم زیباتر به نظر برسند، همچنین بیاموزیم گریم های شب و روز چه تفاوتهایی با یکدیگر دارند.

تعریف دوره:

یکی از مهارتهایی که میتوان با بهره گیری از آن در بخشهای اثر گذار هنرهای سینما، تئاتر و ... مشغول به کار شد مهارت گریم است.

هدف:

ما در این دوره قصد داریم به هنرجویان محترم بیاموزیم چگونه می توانند با استفاده از گریم زیباتر به نظر برسند، همچنین بیاموزیم گریم های شب و روز چه تفاوتهایی با یکدیگر دارند.

مهارت پایان دوره:

هنرجویان گرامی پس از گذراندن این دوره می توانند خود و دیگران را به زیبایی هرچه تمام تر گریم کنند.و در محیطهای کوچک مانند سالنهای تئاتر کوچک یا مهد کودکها و نمایشگاهها کارهای گریم سبک را انجام دهند

چگونه از این دوره استفاده کنیم؟

برای استفاده از محتوای آموزشی این دوره می توانید علاوه بر شنیدن پادکستهای رایگان برای تهیه ی ویدئوهای آموزشی به دو شیوه اقدام به خرید نمایید.

راه اول (خرید جزیی )

این نوع خرید برای کسانی که هنوز تصمیم قطعی برای شرکت در دوره را نگرفته اند توصیه می شود. شما می توانید با مبلغ بسیار پایین یکی از ویدئوها را خریداری کرده و اگر از نحوه ی آموزش راضی بودید سایر ویدئوها را نیز خریداری کنید.

ویدئوی شماره 1  | ویدئوی شماره 2 | ویدئوی شماره 3 | ویدئوی شماره 4 | ویدئوی شماره 5 | ویدئوی شماره 6 | ویدئوی شماره 7 |

راه دوم(خرید پکیج کامل)

این نوع خرید از سوی سرزمین هنر توصیه می شود زیرا از لحاظ اقتصادی مقرون به صرفه تر می باشد و آپشنهای کاملتری را دربر می گیرد که شامل:

همه ی ویدئوها (باقیمت کمتر)

فایل pdf جزوه های آموزشی 

و آزمون آنلاین  رایگان می باشد.

خرید پکیج کامل(مقرون به صرفه)

آیا می توانیم با مدرس دوره هم کارگاهی داشته باشیم؟

برای این دوره سه کارگاه عملی هم درنظر گرفته شده است که در تهران برگزار می شود و ظرفیت محدودی می توانند در کلاس حضورفیزیکی داشته باشند اما سایر شرکت کنندگان می توانند به صورت آنلاین نیز از این کارگاه استفاده نمایند

برای ثبت نام در کارگاه عملیاتی گریم  اینجا کلیک کنید.

برای ثبت حساب کاربری خود در اینجا کلیک کنید

امتیاز شما

نظر شما
کد بالا را وارد کنید:
نظر های بازدیدکنندگان