قوانین و مقررات

قوانین و مقررات استفاده از وبسایت آکادمی آنلاین سرزمین هنر

 

وبسایت آکادمی آنلاین سرزمین هنر به نشانی Academyhonarland.ir  ، یک وبسایت آموزش آنلاین در حوزه های فرهنگی؛ هنری و رسانه ای است. آموزشهای این وبسایت به منزله ی آموزشهای آزاد محسوب می شود و به هرکدام از هنرجویان شرکت کننده در دوره ها به شرط گذراندن تمام دوره و آزمون مربوطه گواهی شرکت در دوره توسط «مؤسسه فرهنگی دیجیتال پژوهندگان امید سرزمین هنر» اهدا می شود. لازم به ذکر است دوره هایی که با مشارکت مراکز آموزشی دیگرمانند «دانشکده خبر» برگزار می شود گواهینامه ی آن نیز با امضای برگزارکنندگان همراه خواهد بود.

ورود کاربران عزیز به این وب‏‌ سایت برای استفاده از هر کدام از بخش ها به معنای آگاه بودن و پذیرفتن شرایط و قوانین و همچنین نحوه استفاده از سرویس‌‏ها و خدمات این وبسایت است. توجه داشته باشید که خرید و دانلود انواع فایل های متنی، صوت و ویدئو از وبسایت  نیز در هر زمان به معنی پذیرفتن کامل کلیه شرایط و قوانین وبسایت آکادمی آنلاین سرزمین هنر از سوی کاربر است.

 

 توصیه می‌شود قبل از ثبت ‌نام از مقررات و ضوابط  اطلاع یافته تا بتوانید از امکانات ارائه شده بیشترین استفاده را داشته باشید. بدیهی‌است پس‌از ثبت‌نام قطعی قوانین طبق آئین‌نامه‌های مندرج پیاده خواهد شد.

 

قوانین عمومی وبسایت Academyhonarland.ir

 

کلیه اصول و رویه‏‌های وبسایت آکادمی آنلاین سرزمین هنر منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران است و متعاقباً کاربر نیز موظف به رعایت قوانین عمومی وبسایت می باشد که مرتبط با کاربر است. لازم به ذکر است در صورتی که در قوانین مندرج، رویه‏‌ها و سرویس‏‌های این وبسایت تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود و شما توافق می‏‌کنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی مطالعه و پذیرش هرگونه تغییر است.

 

 تعریف مشتری، کاربر و یا هنرجو در وبسایت ACADEMYHONARLAND.IR

 

مشتری، کاربر و یا هنرجو به شخصی گفته می‌شود که اطلاعات کاربری خود را در فرم ثبت نام وبسایت آکادمی هنرلند درج کرده است، و مرتبط با سلیقه ی شخصی خویش از خدمات وبسایت آکادمی هنرلند اعم از آموزش های رایگان و یا آموزش های پولی استفاده می کند.

  محتوای آموزشی وبسایت آکادمی آنلاین سرزمین هنر

وبسایت  Academyhonarland.ir نهایت تلاش و دقت را برای ارائه تمامی سرویس‌‏های خود می‏‌کند و به منظور تولید محتوا از منابع و مراجع اصیل استفاده می‏‌کند و نکته ی بسیار مهم و متمایز کننده این وبسایت نسبت به بیشتر وبسایت های آموزشی هنری و رسانه ای  در این است که محتوای آموزشی این وبسایت متعلق به مجموعه ی فرهنگی «سرزمین هنر» می باشد و دوبله یا زیرنویس فایل های آموزشی دیگران نیست . در این شیوه ی آموزشی شما می توانید با تیم آموزشی  ارتباط داشته باشید تا مشکلات خود را حل کرده و آموزش را به بهترین نحو فرا بگیرید.

 تمامی محصولات آموزشی دارای توضیحات کاملی هستند که هنرجو باید قبل از خرید محصول آن ها را مطالعه و ویدئوی آموزشی استفاده از این وبسایت را با دقت ببیند و مطمئن شود که دوره آموزشی که مایل به شرکت در آن است مطابق با خواسته ی او می باشد و بعد از اطمینان نسبت به خرید اقدام نماید.

 تمامی این شرایط و قوانین، در شرایط عادی قابل اجرا است و مؤسسه در صورت بروز مشکلاتی که مربوط به عوامل خارجی مانند مشکلات مخابراتی، قطع اینترنت و ..... باشد هیچ گونه مسئولیتی  ندارد. با این حال  از هر طریق که برایمان  ممکن باشد  راهی پیدا می کنیم که بتوانیم مشکلات مشتریان را حل کرده و به هنرجویان عزیز سرویس دهی خوبی داشته باشیم.

 

حق نشر مواد آموزشی وبسایت آکادمی آنلاین سرزمین هنر

همه مطالب در دسترس از طریق هر یک از خدمات وبسایت Academyhonarland.ir  از قبیل متن مقاله یا جزوه، گرافیک، کتاب الکترونیک، آرم، آیکون دکمه، آزمون، پادکست، ویدئو، تصاویر، فایل های صوتی، ویدئوهای تصویری، موارد قابل دانلود و کپی، داده‌ها و کلیه محتوای تولید شده توسط «مؤسسه فرهنگی دیجیتال پژوهندگان امید سرزمین هنر» جزئی از اموال این مؤسسه محسوب می‏‌شود و حق استفاده و نشر تمامی مطالب موجود و در دسترس در انحصار این مؤسسه است و هرگونه استفاده از آنها بدون کسب مجوز کتبی، علاوه برضمان شرعی، پیگرد قانونی دارد. 

تأکید می شود تمامی فایل های آموزشی که کاربر خریداری می کند فقط قابل استفاده برای همان کاربر می باشد و حق انتشار به دیگران را ندارد.

استثنا: فایل های آموزشی رایگان وبسایت Academyhonarland.ir قابل استفاده برای عموم هستند و کپی و انتشار آن ها به صورت رایگان با ذکر  منبع یعنی آدرس وبسایت  و لینک دقیق آن منع قانونی ندارد.

 

ارتباطات آکادمی آنلاین سرزمین هنر با مشتریان خود

 

هنگامی که شما از خدمات آموزشی آنلاین وبسایت Academyhonarland.ir استفاده می‏‌کنید یا به ادمین وبسایت ایمیل می‏‌زنید، این ارتباطات به صورت الکترونیکی انجام می‏‌شود و در صورتی که درخواست شما با رعایت کلیه اصول و رویه ‏‌ها باشد، شما موافقت می‌‏کنید که ما  می توانیم به صورت الکترونیکی (از طریق پست الکترونیکی، سرویس پیام کوتاه، و سایر سرویس‌های الکترونیکی و اینترنتی) یا تلفن وتلفن همراه به درخواست شما پاسخ دهیم. همچنین آدرس ایمیل  و تلفن‌هایی که مشتری در پروفایل خود ثبت می‌کند، تنها  آدرس ایمیل و تلفن‌های رسمی و مورد تایید مشتری است و تمام مکاتبات و پاسخ‌های وبسایت آکادمی آنلاین سرزمین هنر از طریق آنها صورت می‌گیرد.

 

 سیاست‏‌های رعایت حریم خصوصی در Academyhonarland.ir

 

«آکادمی آنلاین سرزمین هنر» به اطلاعات خصوصی اشخاصى که از خدمات سایت استفاده می‏‌کنند، احترام گذاشته و از آن محافظت کامل می‏‌ کند. پشتیبانی کننده وبسایت Academyhonarland.ir  متعهد می‏‌شود از حریم شخصی شما دفاع کرده و در این راستا، تکنولوژی مورد نیاز برای هرچه مطمئن ‏‌تر و امن ‏‌تر شدن استفاده شما از سایت را، توسعه دهد.

 

 نکات ضروری جهت ثبت ‌نام

پرکردن فرم عضویت در سایت و پذیرش قوانین مندرج در Academyhonarland.ir  اولین گام برای استفاده از خدمات این وبسایت به شمار می رود. رعایت پیش نیاز دروس جهت ثبت نام الزامی است.

  • توجه داشته باشید که دقیقاً براساس اطلاعات وارده در فرم ثبت نام آنلاین در کلاس‌ مربوطه ثبت نام خواهید شد لذا خواهشمند است در درج اطلاعات فرم نهایت دقت را مبذول فرمائید.
  • تأکید می‌نماید که هنگام ثبت‌نام، در تعیین درس (دروس) مورد نظر و تاریخ و ساعت کارگاهها دقت لازم را مبذول دارید، در غیر این صورت آکادمی آنلاین سرزمین هنر از تغییر درس یا تعویض ساعات کلاس جداً معذور است.
  • تشکیل کلاس‌ها منوط به احراز حد نصاب لازم جهت تشکیل کلاس می‌باشد و مکان تشکیل کارگاهها پس از اتمام زمان ثبت نام و با توجه به تعداد شرکت کنندگان حضوری تعیین خواهد شد. بدیهی است برای هنرجویانی که امکان حضور در ساعت و مکان تعیین شده را نداشته باشند امکان استفاده ی آنلاین به صورت ویدئو کنفرانس در همان زمان مهیاست.

حداکثر زمان غیبت موجه در هر کارگاه 2ساعت می باشد و در صورت غیبت در کارگاه امکان جبران و یا شرکت در کلاس دیگر وجود ندارد.

 

شرط موفقیت در دوره و دریافت گواهینامه

شرط موفقیت در هر دوره، کسب حداقل نمره 51  از 100 و شرکت در تمام مراحل آموزش از جمله کارگاه(حضوری یا آنلاین) می‌باشد.

هنرجویان محترم می‌توانند پس‌از اتمام دوره و احراز نمره قبولی جهت اعلام درخواست صدور گواهینامه پایان‌دوره به دپارتمان آموزشی مربوطه مراجعه نمایند.

درصورت مفقود یا مخدوش شدن گواهینامه، صدور گواهینامه المثنی با درخواست کتبی و پرداخت مبلغ مصوب مقدور می‌باشد.

 

روش انصراف

هنرجویان گرامی در صورتی که پس از انجام ثبت نام و پرداخت شهریه به هر دلیلی تقاضای انصراف داشتند می توانند با ورود به حساب کاربری ؛ درخواست انصراف را ثبت نمایند. درباره شیوه پرداخت وجه مطابق دستورالعمل Academyhonarland.ir اقدام خواهدشد.

 

استرداد شهریه

در صورتیکه انصراف در روز ثبت نام (تا قبل از ساعت 14 همان روز) باشد شهریه کسر نمی‌شود.

درصورت انصراف حداکثر تا یک‌روز پیش‌ از شروع کارگاه حداکثر 50%  شهریه  مسترد می‌گردد.

درصورت انصراف بعد از زمان ذکر شده (24 ساعت قبل از شروع دوره) و پس از آن ، هیچ مبلغی مسترد نخواهد شد.

 

 امیدواریم از حضور در دوره های آموزشی آکادمی آنلاین سرزمین هنر استفاده کرده و ما را به عزیزان دیگر معرفی فرمایید.